Aktualności

Mamy majstra!;)

• autor: Endriu1794, 2012-06-02 23:32

Pierwszy lider juniorów GKS w historii klubu.

Ostatni mecz pomimo porażki z Mechanikiem Warnice przypieczętował nasze zwycięstwo w gr. 6 juniorów klasy A. Piękna gra chłopaków przez cały sezon oraz to, że włożyli dużo serca w każde spotkanie zaowocowało.

Walki i serca nie można wymówić również zawodnikom Mechanika. Ambitni, zacięci i świetnie odnajdujący się na boisku to tylko kilka cech jakimi można opisać każdego z osobna. Pokazali to podczas niedzielnego spotkania wygrywając z naszymi 2:1. Nasi pomimo znacznie osłabionego składu stwarzali wiele groźnych sytuacji i w pierwszej połowie szanse były wyrównane, z delikatną przewagą GKS-u Golenice, natomiast druga połowa należała głównie do piłkarzy z Warnic. Gra defensywna Goleniczan do około 55 minuty była nie do przejścia, wtem napastnik gospodarzy po świetnym dośrodkowaniu umieścił piłkę w siatce. Kolejne minuty były przepełnione nieskutecznymi atakami Mechanika i nielicznymi kontrami Golenic, które też nie zmieniały wyniku. Aż do 70 minuty, skrzydłowy zawodników z Warnic popisał się świetnym podaniem na wolne pole, a napastnik wykorzystał tę piłkę bez wahania, 2:0. W 80 minucie Filar naszego zespołu strzelił honorową bramkę wykorzystując luki w obronie gospodarzy. Wynik końcowy 2:1 dla Mechanika Warnice.
Mecz mimo walki i zaangażowania z obu stron przebiegał bardzo spokojnie, jakby grały dwie zaprzyjaźnione drużyny :)
3 czerwca zapraszamy na mecz GKS Golenice-Sokół Różańsko. Odbędzie się na stadionie w Golenicach, w którym, miejmy nadzieję, nasi udowodnią, że majster należy się właśnie im.