GKS Golenice - strona nieoficjalna

GKS Golenice - Mechanik Warnice

• autor: Endriu1794, 2011-10-31 21:11

Walka o lidera? Starcie pomiędzy drużynami ze ścisłej czołówki.

Dnia 30 października 2011 roku (niedziela) na stadionie w Golenicach odbyło się arcyważne spotkanie pomiędzy A-klasowymi "gigantami" grupy szóstej juniorów GKS Golenice - Mechanik Warnice, z którego zwycięsko po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu wyszli gospodarze. Od pierwszych minut mecz przysparzał maksimum przeżyć. Ambicje i determinacja, którymi wręcz "ociekało" to widowisko były wywołane świadomością wagi tego spotkania dla obu ekip. Ostatecznego wyniku mogliśmy być pewni dopiero po ostatnim gwizdku sędziego, gdyż walka zakończyła się wraz z nim. Pomimo trudu i serca jakie bez wątpienia goście włożyli w ten mecz , spotkanie wygrali juniorzy GKS-u, którzy zachowali zimną krew do ostatnich jakże trudnych sekund ów widowiska stając się jednocześnie liderem swojej klasy.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Stal Lipiany 5:0 GKS Golenice